top of page

URADNI JEZNIKI

BARRY RIVELLINI št. 7

Naš zaupanja vreden "Diavolone" je bil leta 2020 italijanski viceprvak v razredu Naked na svojem Ducatiju "Panigoster".

Neuklonljiv veteran z odločnostjo, na katero, kot kaže, ne vpliva minevanje let, je bil vedno vrh naše ekipe, katere tudi DS. Večkratni državni prvak, bil je tudi uradni voznik Ducatija v svetovnem pokalu Supermono, a je v vseh kategorijah dosegel tudi odlične rezultate. od 600 do Open, ki poteka tudi skozi Endurance. Ima veliko privržencev, ki cenijo njegovo veliko strast in njegov način dirkanja.

ANDREA MAJOLA št. 69

Talent za ulične dirke, bil je italijanski in evropski prvak v dirkah na klanec. Pri prehodu na superšportna kolesa ga je vzgajal naš Barry, ki ga je s svojimi dragocenimi nasveti popeljal na najvišjo raven, do te mere, da je "tvegal" zmago za svoj prvenec na otoku Man, zmago, ki je bila italijanska zastava. manjkal iz Agostinijevih časov, prikrajšan pa le za nesrečno okvaro električnega sistema, ko je bil obilno v prednosti, nato pa nadoknadil 4. mesto v kategoriji superior. V pričakovanju Manxa 22 bo leta 2021 kot posojen dirkal v drugo ekipo na različnih mednarodnih cestnih dirkah.

MISTERY RIDER X

Darilo, ki ga želimo podariti našim navijačem in vsem navijačem!
Na nekaterih dirkah v klanec bomo imeli znane pilote ali šov poslovne osebnosti, ki bodo del naše ekipe .. ne le kot gostje, ampak celo sodelujejo na dirkah tako, da tečejo ali vodijo ... Pravi lajtmotiv, ki ne bo spodletel biti v središču pozornosti kot vse naše pobude ...

PODPORENI JEZNIKI

EMANUELE BERALDO št. 65

Naš zaupanja vreden "Diavolone" v letu 2020 je italijanski prvak Maxiscooter, voznik Hornet cupa, že leta protagonist Italia Naked Trophy, se vrača, da se preizkusi v cestnih dirkah, kjer bo podpiral Barryja Rivellinija na vseh dirkah v klanec sezone 2021, z izjemo italijanskega pokala, saj je na ta datum načrtoval še en mejnik, to je poroka z lepo Cristino, njegov neizogibni dežnik ob vsakem sestanku.

ENRICO ROCCHI št. 12

Je utelešenje duha cestne dirke, sposoben kolesar z vztrajnostjo, da doseže svoje cilje za ceno tega, da to počne z zobmi in nohti. Dolga leta protagonist dirk v klanec ne le kot voznik, ampak tudi kot sopotnik na stranski prikolici, je pobiral precejšnje zadovoljstvo; omembe vredno je njegovo sodelovanje v Tandragee 100, enem od klasičnih irskih "Kralj cest". Udeležbe so bile prežete s strastjo, pridobljeno s srečo, a z vznemirjenjem ob spominu na svojega prijatelja Daria Cecconija, ki je umrl na tej dirki. Nemogoče, da ga ne bi bilo med nami, vedno smo ga poskušali podpirati in vedno ga bomo! Letos bodo omejitve zaradi Covid-19 omejile njegovo udeležbo na dirkah, kjer bo vozil kolo, ki ga izdela doma, V-Rok!

NEKDANJI JEZNIKI

STEFANO BONETTI "BONNY" # 65

Najdlje živeli  Italijanski voznik dirka za nas od konca leta 2014 in z našo ekipo mu je to uspelo leta 2106  najhitrejši italijanski rekord na TT, eden redkih ne-commonwealth kolesarjev, ki je sposoben iti pod 18 'steno, medtem ko je leta 2015 poleg trobojnice osvojil tudi evropsko prvenstvo leta 2016, osvojil še tricolor naslov.

WIKTORIA ZIAJA "WIKY" # 2.5

Od MotoGP dežnika do Riderja! Naša  Wiky je tip, ki vas pusti brez sape ne le zaradi svoje lepote, ampak tudi zaradi njenih neverjetnih daril! Trmast kot malokdo, ko si zastavi cilj, ga doseže na silo! Bila je odlična študentka naših tečajev na stezi, nato pa je postala ena izmed naših tekmovalk, ki so tekmovale v sezoni 2013/14.  tudi zbral dve stopnički!

PAOLO BRAJNIK "LUNATIC" # 212

Ko se je ponižno približal naši avtošoli, je bil že polnopravni pilot,  Po obiskovanju naših osebnih tečajev je začel neverjetno evolucijo, zaradi katere je osvojil naslov italijanskih superdvojčkov z neverjetno serijo zaporednih zmag. Ponovil se je z evropskim prvenstvom SBK, zmagal tudi na velikem, zapustil pa nas je le podvojiti kolesa in tri leta zapored zmagal na evropskem prvenstvu FIA F4.

ANACLERIO ROCCO "RINGODJ" # 105

Leta 1999 je bil ekipni kolesar, zmagal pa je tudi na evropski Endurance dirki na Reki. Ni treba posebej poudarjati, da bi takšen rock element lahko tekel le za nas, kar je ekipi prineslo precejšnjo popularnost v etru,  zahvaljujoč številnim intervencijam, v katere naša ekipa nikoli ne pozabi vključiti naše ekipe na prestižne izdajatelje televizijskih programov, v katerih deluje .. Naše obleke tistega časa je oblikoval nihče drug kot ELENOIRE CASALEGNO.

ab8528_9fe68cf9fc7dba650f57bba2e4b0e841.

FABIO SEGATO "CICCI" # 28  Pordenone 28/6/77-San Daniele 13/3/2021

Vsem všečen inštruktor zgodovine UMB, že leta nenadomestljiva sestavina naše ekipe, v kateri je pokrival tudi vlogo testerja. Bil je prvi predsednik FreeRide, invalidskega društva, ki je podpiralo predvsem njihovo avtonomijo gibanja z namenskimi tečaji vožnje in številnimi ciljno usmerjenimi pobudami, pozneje predsednik »našega« EVHOS ASD, s katerim je pogosto nadaljeval svoje prejšnje delo. Kot deček je bil sam invalid zaradi hude poškodbe motorja,  dve sezoni je z našo ekipo vodil trofejo Bridgestone DiDi in zbral izjemno serijo stopničk  v obeh letnikih je sklenila 3. mesto v razredu 1000. V svetovnem pokalu je Didi osvojila prestižno 3. mesto v sedlu motorja, ki je bil popravljen v zadnjem trenutku ...
Lanskega marca, ko je opravljal običajne cestne preizkušnje z Ducatijem, je 92-letni avtomobilist, ki je vozil terenec, zavil levo, ne da bi spoštoval prednost in vsem prikrajšal prisotnost čudovite osebe, ki je pustila neizbrisen pečat. zgodovini in v naši duši.